TESLİMAT VE İADE

Teslimat Şekli ve Adresi

 

Teslimat, anlaşmalı kargo şirketlerinden biri aracılığı ile ALICI'nın sipariş formunda belirttiği adresinde elden teslim edilecektir. Teslim anında ALICI'nın adresinde bulunmaması durumunda dahi SATICI edimini tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiş olarak kabul edilecektir. Bu nedenle, ALICI'nın ürünü geç teslim almasından kaynaklanan her türlü zarar ile ürünün kargo şirketinde beklemiş olması ve/veya kargonun SATICI'ya geri iade edilmesinden dolayı oluşan giderler ALICI'ya aittir. Kargo bedeli ürün bedeline dahil değildir. Kargo bedeli sipariş tutarına eklenmekte ve tüketici tarafından ödenmektedir. Kargo bedeline ilişkin olarak yapılan kampanyalar şirketimiz inisiyatifindedir.

  Tüm ürünlerimiz yüzlerce çeşit farklı modelimiz ve onlarca farklı tasarımımız bulunduğundan dolayı kişiye özel üretilmektedir. Kılıflarımız siparişiniz üzerine boş silikon kılıflarımızın baskı kalıbının çıkarılması ve üzerine UV ile basılmasıyla üretilmektedir kişinin seçtiği tasarım ve ürün modeli dahilinde özel olarak üretim yapılmaktadır, Bu sebeple üretilip gönderimi yapılan ürünlerin bizim tarafımızdan bir üretim hatası bulunmadığı taktirde iade ve değişimi yapılamamaktadır. Sipariş oluşturmadan önce bu durum siz ALICI'larımıza açıkça ürün açıklama kısmında ve sözleşmemizde bildiriliyor olup ödeme sırasında bu bilgileri kabul etmiş sayılmaktasınız

 

 Genel iade/değişim şartları aşağıdaki gibidir;

 

* 6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun gereği, "Alıcının isteği ile kişiye özel olarak üretilen ve üzerinde değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler" iade edilemez, beden değişimi yapılamaz veya ürün değiştirilemez. Bu nedenle kişiye özel üretim yaptığımız için doğru tasarım baskısını ve beden tablosunu iyi inceleyip, üründe hata olup olmadığını kontrol ederek sipariş veriniz. 

* Satıcıdan kaynaklı olarak oluşan, yanlış beden gönderimi, yanlış baskı yapılması, hatalı baskı gibi durumlarda ürün değişimi yapılmaktadır.

 

* Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş (yıkanmış, parfüm sıkılmış, etiketi koparılmış) başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  

* İade ve değişim işlemlerinde KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR.

 

* İade ve Değişim işlemleri sadece anlaşmalı kargo firması (Yurtiçi Kargo)  ile gerçekleştirilir. Başka kargo firmaları ile gönderilen siparişler  kabul edilmemektedir

 

Siparişin gerçekleşmesi durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.